Social Space

CZEŚĆ!

Kim

jesteśmy?

Dla naszych klientów jesteśmy ich partnerem w biznesie. Naszymi zleceniobiorcami są głównie firmy, dlatego wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży internetowej. Nasz zespół składa się z czterech osób, a także współpracowników zdalnych. Wszyscy jesteśmy certyfikowanymi specjalistami Facebook, co czyni nas kompleksową firmą. 

Przede wszystkim kompleksowo i rzetelnie. Korzystamy ze sprawdzonych wzorców, ale kreujemy również własne projekty. Charakteryzujemy się szerokim obszarem działania, a nasza praca ma na celu podnoszenie wiarygodności oraz poziomu sprzedaży Zamawiających. Wychodzimy z założenia, że biznes powinien budować oraz łączyć, dlatego dzięki wieloletniej, opartej na sprawdzonych metodach pracy możemy się pochwalić poleceniami klientów na poziomie ponad 90%. 

Jak

działamy?

Co

zyskujesz?

Zyskujesz pewność oraz spokój w obszarze Social Mediów. Dzięki kompleksowości naszych usług jesteśmy w stanie zapewnić Ci zarówno opiekę nad profilem, jak również budowanie jego wiarygodności i monitorowanie opinii o Twojej firmie. Nasze zaplecze jest dostosowane do obsługi profili głównych, fanpage, a także brandów.