Aktualne

Promocje

Czerwiec to szczególny miesiąc. Na zewnątrz panuje cudowna pogoda, maturzyści mogą odetchnąć z ulgą (nie każdy), pozostali myślą o wakacjach, a dorośli szykują się na urlop. Ponadto w poniedziałek 21 czerwca będzie najdłuższy dzień w roku, a skoro my pracujemy dopóki słońce nie zajdzie, wykorzystamy dodatkowe godziny i każdy Klient otrzyma gratisowy post z grafiką! Zapraszamy do paneli 21 czerwca – u wszystkich pojawi się dodatkowy post!

Czerwiec 2021

+1 post dla STAŁYCH

Lipiec 2021

-10% zniżki dla NOWYCH

Wakacje czas zacząć! Z tej okazji przygotowaliśmy rabat w wysokości -10% dla nowych Klientów na usługę UniqueWall. Aby skorzystać z promocji należy dopisać w formularzu zamówienia, w sekcji „informacje dodatkowe” kod „wakacje2021”. Nowa cena (360,00 pln zamiast 400,00 pln) obowiązuje do 31 lipca!

Dzień dobry! Od dzisiaj do końca miesiąca każdy nowy oraz stały klient otrzyma nie 10, a 12 unikalnych postów w ramach usługi UniqueWall! To właśnie w sierpniu wypada nasza 1/2 rocznicy usługi UniqueWall, zatem w ramach podziękowania za zaufanie postanowiliśmy dać Wam coś od siebie. Zapraszamy do paneli w poniedziałek 9 sierpnia!

Sierpień 2021

10+2 dla WSZYSTKICH