Kreatywnie, rzetelnie i kompleksowo

Zadbamy o Twoje konto Facebook

Zamów pakiet dla nowych
- 600,00 pln brutto


Prowadzenie fanpage

Właściwą obsługę profilu Facebooka w zakresie mediów społecznościowych musi poprzedzić przekazanie przez Klienta niezbędnych informacji o fanpage oraz cel prowadzenia swojej marki, a następnie ustalenie ostatecznego kształtu i strategii działania. Na podstawie zebranych informacji nasz zespół przystępuje do projektowania treści, postów, grafik i video. Na koniec miesiąca przygotowujemy raport z efektów uzyskanych na Twoim profilu.

Dlaczego warto prowadzić Fanpage?

  •  Dotarcie do potencjalnych klientów – z samego Facebooka w Polsce korzysta obecnie ponad 20 milionów użytkowników internetu w Polsce, wśród nich są także Twoi klienci.
  •  Budowanie świadomości marki – dzięki nieograniczonym możliwościom publikacji contentu oraz różnorodności form, od statycznych postów, poprzez video,  mamy możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców.
  •  Interakcja z użytkownikami w czasie rzeczywistym – tylko media społecznościowe dają możliwość natychmiastowej reakcji na zapytania i potrzeby naszych potencjalnych klientów.
  •  Budowanie zaangażowanej społeczności wokół marki oraz ambasadorów marki – w mediach społecznościowych mamy możliwość uzyskania od razu feedbacku od naszej społeczności, poprzez odpowiednie narzędzia jesteśmy w stanie budować zaangażowanie i zaufanie do naszej marki.
  •  Możliwość precyzyjnego dotarcia do grupy docelowej – poprzez kampanie reklamowe na Facebooku, możemy precyzyjnie targetować nasze komunikaty i dzięki temu docierać do ściśle określonej grupy odbiorców, która oczekuje od nas informacji zgodnych z jej potrzebami.
  •  Wzrost ruchu na stronie internetowej – zaangażowanie obserwatorów w mediach społecznościowych przekłada się w późniejszym okresie na wzrost ruchu na stronie www. Internauci poszukując w sieci informacji na temat marki, w naturalny sposób trafią na stronę internetową.
  •  Rozwijanie sprzedaży – budowanie zaangażowania i szeroko rozumiana komunikacja poprzez social media przekłada się na wzrost zainteresowania użytkowników produktami lub usługami, a w efekcie na zwiększenie sprzedaży, na czym z pewnością każdej firmie zwłaszcza z branży e-commerce zależy.

Krok pierwszy

Zamawiasz usługę. My przygotowujemy audyt Twojego profilu i sporządzamy plan prac.

Krok drugi

Podajesz nam swoje propozycje. Jeżeli ich nie masz wprowadzamy swoje i prosimy o ocenę.

Krok trzeci

Przyznajesz nam rolę administratora na Twojej stronie Fanpage w celu prowadzenia działań .

Krok czwarty

Ostatniego dnia miesiąca otrzymujesz od nas pełny raport wykonanych prac wraz z plikami materiałów multimedialnych.

Dołącz

do nas!

Koszt miesięczny

600,00 pln brutto

Jest to jednorazowa opłata za przygotowanie i wdrożenie 12 postów miesięcznie, przeprowadzenie audytu oraz 2 – godzinną integrację z użytkownikami. Każdego dnia będziemy aktywni na Twoim koncie publikując materiały i sprawdzając aktywności Twoich (i nowych!) fanów.