UniqueWall

10 postów
W stałej cenie

Zamów kampanię
- 400,00 pln brutto


Postaw na kreatywność

Post powinien przyciągać uwagę prostotą oraz estetyzmem. Najlepiej postawić na czytelną grafikę, duży rozmiar oraz odpowiednio wyraźną czcionkę. Posty graficzne pozwalają na stworzenie imponującego zasięgu kampanii reklamowej. Oczywiście, wszystko powinno być odpowiednio przemyślane, szczególnie jeśli chodzi o wybór hasła i miejsce umieszczenia. Warto pamiętać, że nieodpowiednia grafika  może dać efekt odwrotny do zamierzonego. Posty nie powinny być nachalne oraz obraźliwe, ponieważ wzbudzają wtedy powszechną niechęć.

Dlaczego warto dodawać dobrej jakości posty?

Jeżeli nie chcesz powierzać swojego fanpage w kogoś ręce to nic straconego.

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się tworzeniem odpowiednich i unikatowych postów na tablice Facebooka. Przygotują dla Ciebie odpowiedni content  dokładnie przygotowany pod fanpage który prowadzisz. Odpowiednie treści wizualne są kluczowym elementem budowania grona fanów na facebooku. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie dowolna ilość postów w tych kluczowych kategoriach.

  1. Wzbudzenie zainteresowania.
  2. Treści użyteczne dla odbiorców.
  3. Budujące relację.
  4. Angażujące i rozrywkowe.
  5. Budujące pozycję eksperta.
  6. Uświadamiające z zakresu produktów lub usług.
  7. Wpisy sprzedażowe.

Tych 7 kroków dzieli Cię do zwiększenia odwiedzin Twojej strony, budowania wiarygodności marki i zwiększenia sprzedaży produktów i usług.

Pamiętaj, sukces tkwi w szczegółach.

Krok pierwszy

Wypełniasz formularz i potwierdzasz zamówienie.

Krok drugi

Otrzymujesz link oraz dane dostępowe do Twojego panelu klienta.

Krok trzeci

Nasza firma realizuje zlecenie i przesyła do Twojej akceptacji w panelu.

Krok czwarty

Uzupełniamy tablicę i przekazujemy Ci prawa autorskie do postów. Ostatniego dnia miesiąca wystawiamy Fakturę VAT z 14-dniowym terminem płatności.

Dołącz

do nas

10 postów / miesięcznie

400,00 pln brutto

Media społecznościowe zmieniają się dynamicznie — podobnie jak sposoby prowadzenia na nich profili. My potrafimy się dostosować do zmieniających standardów i oferujemy nieograniczoną gamę postów wraz z grafikami w jednej, tej samej cenie. Po złożeniu zamówienia otrzymasz paczkę z 10 postami oraz 10 grafikami, które po akceptacji zostaną opublikowane bądź przygotowane do publikacji na Twoim profilu Facebook.